zavolejte nám + 420 602 970 409

Napište nám

Zabezpečení areálu

Požární bezpečnost

Jednotlivé budovy jsou stavebně řešeny jako samostatné požární sektory, jsou plně vybaveny z hlediska požární prevence hasící technikou a na náklady provozovatele pravidelně revidovány. Jsou osazeny elektronickými požárními senzory napojenými na EZS každého budovy. Všechny objekty mají instalovanou ochranu proti úderu blesku.

Zabezpečení proti vniknutí neoprávněných osob

Areál je automaticky v nočních hodinách celý osvětlený, všechny pozemky jsou oploceny s jednou přístupovou bránou, která se otevírá jen držitelům čipových karet a automaticky se sama uzavírá. Všechny budovy mají instalovaný samostatný elektronický zabezpečovací systém (EZS) s automatickým voláním při jakémkoliv narušení nebo i výpadku el. energie.

V areálu se buduje systém kamerového zabezpečení, kdy bude nájemci umožněno pomocí přístupového hesla použít tyto kamery jako webové. Celý areál je rozdělený do třech samostatných nádvoří, které jsou uzamčeny, pouze jedno je průchozí.

Pojištění areálu

Všechny budovy jsou pojištěny proti živelným pohromám i vniknutí neoprávněných osob a je pojištěn i všechen uložený materiál, tedy i zboží nájemců v pronajatých prostorách na náklady provozovatele areálu.

Kontaktujte nás

tel.: + 420 602 970 409
email: zabrnenkou@zabrnenkou.cz


Napište nám

Najdete nás

Adresa:
Křenovská 1374, 752 01 Kojetín

IČ: 60788640
DIČ: CZ7102145677

Zobrazit na mapě

všechna práva vyhrazena (c) 2014 Za Brněnkou, design a kód wedipa.com

Odkazy